Дропшиппинг

(ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄМО ПО ДРОПУ) Дропшиппінг, співпраця

Для початку роботи пишіть на VIBER +380 (Тільки повідомлення)

Вимога до партнера.

У вас має бути магазин на окремому домені або відомому маркетплейсі, Ви повинні надавати точну інформацію про товар клієнту картка товару повинна правильно та чесно описувати товар.

Прайс та наявність

Актуальні ціни та наявність товару Ви повинні перевіряти на нашому сайті. Для партнера діє знижка мінус 10% від ціни на сайті, починаючи з другого продажу. При першому продажу ціна товару для партнера аналогічна до ціни на сайті.

Відправка товару

Працюємо лише з Новою Поштою. Відправляємо в товар у день замовлення, якщо замовлення зроблено до 15 00. Відправляємо як за передоплатою так і післяплатою.

Графік роботи

Товар відправляємо з понеділка по п’ятницю, по можливості відправляємо вранці в суботу. У поодиноких випадках можливі позапланові вихідні та короткі дні роботи. Оголошення про це шукайте на домашній сторінці сайту. У державні вихідні та святкові дні працюємо у поодиноких випадках.

Розрахунок

Оплата проводиться на банківську картку на запит, але не раніше трьох робочих днів після отримання товару клієнтом. Якщо клієнт не забрав товар, партнер відшкодовує нам транспортні витрати (оплата доставки товару в дві сторони).

Гарантія та повернення товару

На весь товар НЕМАЄ ГАРАНТІЇ, НЕМАЄ ГАРАНТІЙНИХ ТАЛОНІВ, ми не займаємось ні платним, ні безкоштовним ремонтом. Будь-які суперечки з клієнтом з цього питання ви вирішуєте самостійно без нашої участі. Можливе повернення товару, обов’язково ознайомтеся з умовами повернення товару протягом 14 днів. А також прочитайте правила використання сайту, які аналогічні як для клієнта так і для партнера.

Фіксальний чек для клієнта

Випадок 1. Клієнт оплачує товар дропшиперу. Увага Ви як дропшипер (одержувач оплати за товар від клієнта) зобов’язані надіслати клієнту фіскальний чек у випадках, обумовлених законом України про РРО.

Випадок 2. Відправлення післяплатою. Якщо відправка через післяплату і ми є одержувачем грошей відправляти фіскальний чек клієнту не потрібно.

Для початку роботи пишіть на VIBER +380 (Тільки повідомлення)